Sezóna 2013 ve znamení novinek! Na návštěvníky čeká modernější zázemí a vylepšené služby

21.12.2012

- Jizerky Card a nový odbavovací systém

- Rozšířená síť skibusů, propojení třech hlavních areálů

- Rozšíření sjezdovek a vleků

- Vylepšené zázemí a služeb areálů

- Nový snowpark Loučky na Severáku

- Novinky v gastronomii

Jizerské hory se snaží přizpůsobit potřebám a zvyšujícím se nárokům českých lyžařů. Inspirovali se proto v zahraničí a pobyt návštěvníkům opět o něco zpříjemní.

Lyžování v Jizerských horách je tak od letošního roku zase o krůček pohodlnější. Díky novému odbavovacímu systému v Bedřichově jsou propojeny všechny tři hlavní ski areály v Jizerkách, a to Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov, jedním skipasem. Majitelé skipasů budou moci opět bezplatně využít skibus, který bude letos nově jezdit mezi všemi ski areály a bude posílen o polední spoj. Mezi další novinky se řadí například úpravy na Tanvaldském Špičáku II, snowpark Loučky na Severáku, měřený úsek sjezdovky u Arniky na Severáku, nebo nové gastro zázemí na Tanvaldském Špičáku. Propojené ski areály nabídnou lyžařům 17 km sjezdovek.

Druhou zásadní novinkou jsou modernizace ve ski areálu Tanvaldský Špičák. Kromě rozšířeného dojezdu, prodloužení dětského vleku a nového zázemí půjčovny a lyžařské školy na Špičáku II, prošly renovací restaurační zařízení. Na vrcholku Špičáku mohou lyžaři využít buď nový bufet s novou restaurací v rozhledně nebo vyzkoušet zrenovovaný interiér Ski Chaty. U dolní stanice lanovky byl upraven interiér chaty Krmelec. K dispozici jsou zde také nové toalety.

Rodiče s dětmi se mohou opět těšit na přátelský Severák. K dispozici bude stejně jako roky minulé rozlehlá herna s hlídací službou pro nejmenší. Oblíbenost herny vzrůstá každým rokem. Ve chvíli, kdy jsou již děti unavené a chtějí se ohřát, zatímco rodiče by rádi ještě chvíli lyžovali, je herna na Severáku ideálním řešením. Ti zkušenější budou moci využít měřený úsek na sjezdovce vedle Arniky. V alpských střediscích je to běžné a my chceme českým lyžařům dopřát stejné podmínky.

Počasí právě teď
Kalendář
Srpen 2022
po út st čt so ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
všechny akce