Cyklobusy

Cyklobus - Jizerka

Trasa: Jablonec n/N - Bedřichov - Tanvald -Kořenov - Jizerka

Jede 25.4. - 28.9.2015 o sobotách, nedělích a svátcích.

 Jízdní řád:

Jablonec n/N, Pražská  =>  Kořenov, Jizerka  => Jablonec n/N, Pražská
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
9.30     Jablonec n/N, Pražská     19.15
9.37     Jablonec n/N, Mšeno, škola      19.08
9.42     Jablonec n/N, sídl. Janovská     19.03
9.47     Janov n/N, hotel Praha     18.58
10.10     Bedřichov     18.50
10.20     Janov n/N, Hrabětice, Kaplička     18.35
10.30     Josefův důl, žel. stanice     18.25
10.35     Albrechtice J/h, pošta     18.20
10.45     Tanvald, Terminál u žel. st.     18.10
10.55     Desná, centrum     18.00
11.05     Desná, Černá Říčka, U Švýcar     17.55
11.08*     Desná, Souš     <
11.10     Kořenov, Polubný, kostel     17.50
< 14.00 16.00 Kořenov, žel. st. 13.45 15.45 17.45
11.30 14.15 16.15 Kořenov, Jizerka 13.30 15.30 17.30
         

jízdní řád a ceník v PDF

* spoj zastavuje jen pro vystupování

Kapacita cyklobusu 19 cestujících s jízdními koly. Děti (6-15 let) = poloviční jízdné. Kolo,zvíře,zavazadlo = 20,- Kč.

Spoj 1 směrem na Jizerku vyčká v Bedřichově příjezdu spoje 530210/3 od Liberce (odjezd z Liberce, Moskevské v 9:35) - cestující při přestupu doplatí pouze jízdné za osoby (poplatek za kolo/zavazadlo/zvíře bude uznán už z autobusu od Liberce). Na lince neplatí tarif IDOL, ale ceník jízdného stanovený dopravcem. Uznávány jsou jízdenky LIBNET+, LIBNET5+, LIBNET Kolo a celodenní jízdenka pro jízdní kolo vydaná dle tarifu IDOL. 

 

 

 

 

Přílohy

Název Odkaz
Jízdní řád skibusu 2015 576 kB
Počasí právě teď
Bedřichov 8.0 °C Mlha
pátek
15.4 °C
sobota
10.4 °C
neděle
9.5 °C
Hrabětice 8.1 °C Oblačno
pátek
15.4 °C
sobota
10.3 °C
neděle
9.2 °C
Jablonec nad Nisou 8.1 °C Mlha
pátek
15.1 °C
sobota
10.5 °C
neděle
9.4 °C
Janov nad Nisou 8.1 °C Mlha
pátek
15.3 °C
sobota
10.3 °C
neděle
9.3 °C
Tanvald 8.4 °C Oblačno
pátek
15.4 °C
sobota
10.1 °C
neděle
8.5 °C
úplná předpověď
Kalendář
Říjen 2017
po út st čt so ne
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
všechny akce