Skibus

Trasa: Liberec (ranní a odpolední spoj) - Jablonec nad Nisou - Janov nad Nisou - Bedřichov - Severák - Hrabětice - Horní Maxov - Josefův Důl - Albrechtice v J/h a zpět.

Skibus bude v provozu pouze při provozu lyžařských areálů.

Skupiny nad 10 osob se musí hlásit, minimálně jeden den dopředu, dispečerovi na tel. 739 681 042

Jede 25. 12. 2018 - 17. 3. 2019.

 Jízdní řád:

     
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
7.10     Liberc, Fügnerova     17.43
7.27 11.04 14.50 Jablonec n/N, Pražská 10.12 14.29 17.26
7.30 11.07 14.53 Jablonec n/N, au. nád., nást. 7 10.10 14.27 17.24
7.33 11.10 14.56 Jablonec n/N, plavecký bazén 10.07 14.24 17.22
7.35 11.13 14.59 Jablonec n/N, Mšeno, škola  10.04 14.21 17.19
7.40 11.18 15.04 Jablonec n/N, sídl. Janovská 10.01 14.18 17.16
7.48 11.26 15.12 Janov n/N, transf.  9.57 14.14 17.12
7.49 11.27 15.13 Janov n/N, hotel Praha 9.56 14.13 17.11
7.51 11.29 15.15 Janov n/N, samoobsluha  9.54 14.11 17.09
7.53 11.31 15.17 Bedřichov, úpravna vody 9.52 14.09 17.07
7.57 11.35 15.21 Bedřichov  9.48 14.05 17.03
7.59 11.37 15.23 Bedřichov, u bowlingu  9.46 14.03 17.01
8.00 11.38 15.24 Bedřichov, Penzion Uko 9.45 14.02 17.00
8.12 11.50 15.36 Janov n/N, ski areál Severák  9.35 13.52 16.50
8.19 11.57 15.40 Janov n/N, Hotel Semerink 9.28 13.45 16.43
8.27 12.05 15.46 Horní Maxov, kostel 9.20 13.37 16.35
8.32 12.10 15.51 Horní Maxov, hotel Maxov 9.15 13.32 16.30
8.37 12.15 15.56 Josefův důl, žel. stanice 9.08 13.25 16.23
8.40 12.18 15.59 Josefův Důl, Antonínov sklárna 9.05 13.22 16.20
8.45 12.23 16.04 Tanvaldský Špičák I, lanovka 9.00 13.15 16.15

Jizerky CARD - JIzerské hory - Nejlepší rodinná dovolená

 

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD.

 

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

 

 

Přílohy

Název Odkaz
Jízdní řád skibusu 18_19 422 kB
Počasí právě teď
Bedřichov 5.7 °C Slunečno
úterý
14.4 °C
středa
14.6 °C
čtvrtek
14.8 °C
Hrabětice 5.8 °C Slunečno
úterý
14.6 °C
středa
14.7 °C
čtvrtek
15.0 °C
Jablonec nad Nisou 4.3 °C Slunečno
úterý
14.2 °C
středa
14.6 °C
čtvrtek
15.6 °C
Janov nad Nisou 5.8 °C Slunečno
úterý
14.6 °C
středa
14.7 °C
čtvrtek
15.0 °C
Tanvald 4.0 °C Slunečno
úterý
14.1 °C
středa
14.5 °C
čtvrtek
15.8 °C
úplná předpověď
Kalendář
Duben 2020
po út st čt so ne
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
všechny akce