Skibus

Trasa: Jablonec nad Nisou - Janov nad Nisou - Bedřichov - Severák - Hrabětice - Horní Maxov - Josefův Důl - Albrechtice v J/h - Tanvald - Desná v J/h - Albrechtice v J/h a zpět.

Skibus bude v provozu pouze při provozu lyžařských areálů.

Jede 26.12.2016 - 19.3.2017.

 Jízdní řád:

     
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
7.27 11.04 14.50 Jablonec n/N, Pražská 10.47 14.29 17.51
7.30 11.07 14.53 Jablonec n/N, au. nád., nást. 7 10.45 14.27 17.49
< 11.10 14.56 Jablonec n/N, plavecký bazén 10.42 14.24 <
7.35 11.13 14.59 Jablonec n/N, Mšeno, škola  10.39 14.21 17.44
7.40 11.18 15.04 Jablonec n/N, sídl. Janovská 10.36 14.18 17.41
7.48 11.26 15.12 Janov n/N, transf.  10.32 14.14 17.37
7.49 11.27 15.13 Janov n/N, hotel Praha 10.31 14.13 17.36
7.51 11.29 15.15 Janov n/N, samoobsluha  10.29 14.11 17.34
7.57 11.35 15.21 Bedřichov  10.23 14.05 17.28
7.59 11.37 15.23 Bedřichov, u bowlingu  10.21 14.03 17.26
8.00 11.38 15.24 Bedřichov, Penzion Uko 10.20 14.02 17.25
8.12 11.50 15.36 Janov n/N, ski areál Severák  10.10 13.52 17.15
8.19 11.57 < Janov n/N, Hotel Semerink 10.03 13.45 17.08
8.27 12.05 15.46 Horní Maxov, kostel 9.55 13.37 17.00
8.32 12.10 15.51 Horní Maxov, hotel Maxov 9.50 13.32 16.55
8.37 12.15 15.56 Josefův důl, žel. stanice 9.43 13.25 16.48
8.40 12.18 15.59 Josefův Důl, Antonínov sklárna 9.40 13.22 16.45
8.45 12.23 16.04 Tanvaldský Špičák I, lanovka 9.35 13.15 16.40
8.49 12.27   Tanvald, Údolí Kamenice     16.36
8.51 12.29   Smržovka - dolní, u Ráje     16.34
8.55 12.33   Tanvald, centrum     16.31
8.58 12.36   Tanvald, u Sportovní haly     <
9.00 12.38   Tanvald, sídliště     <
9.01 12.39   Tanvald, Hotel Bon     <
9.03 12.41   Tanvald, Pod Špičákem     16.27
< <   Tanvald, Hotel Bon     16.25
< <   Tanvald, sídliště     16.24
< <   Tanvald, u Sportovní haly     16.22
9.07 12.45   Tanvald, Terminál     16.18
9.09 12.47   Desná, střed     16.15
9.12 12.50   Tanvald - Žďár, u Kašparů     16.12
9.15 12.53   Albrechtice J/h, Jizerka     16.09
9.16 12.54   Albrechtice J/h, Penzion Permon     16.08
9.18 12.56   Albrechtice J/h, Špičák II vlek     16.07
9.20 12.58   Tanvaldský Špičák I, lanovka     16.05

Jizerky CARD - JIzerské hory - Nejlepší rodinná dovolená

 

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD B.

 

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

 

 

Přílohy

Název Odkaz
Jízdní řád skibusu 16_17 14 kB
Počasí právě teď
Bedřichov 11.0 °C Déšť
čtvrtek
12.5 °C
pátek
13.3 °C
sobota
18.4 °C
Hrabětice 10.8 °C Déšť
čtvrtek
12.5 °C
pátek
13.4 °C
sobota
18.3 °C
Jablonec nad Nisou 10.9 °C Déšť
čtvrtek
12.8 °C
pátek
13.9 °C
sobota
18.7 °C
Janov nad Nisou 10.9 °C Déšť
čtvrtek
12.5 °C
pátek
13.5 °C
sobota
18.4 °C
Tanvald 10.7 °C Déšť
čtvrtek
12.5 °C
pátek
14.0 °C
sobota
18.0 °C
úplná předpověď
Kalendář
Květen 2017
po út st čt so ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
všechny akce