Skibus

Trasa: Liberec (ranní a odpolední spoj) - Jablonec nad Nisou - Janov nad Nisou - Bedřichov - Severák - Hrabětice - Horní Maxov - Josefův Důl - Albrechtice v J/h a zpět.

Skibus bude v provozu pouze při provozu lyžařských areálů.

Skupiny nad 10 osob se musí hlásit, minimálně jeden den dopředu, dispečerovi na tel. 739 681 042

Jede 25. 12. 2018 - 17. 3. 2019.

 Jízdní řád:

     
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
7.10     Liberc, Fügnerova     17.43
7.27 11.04 14.50 Jablonec n/N, Pražská 10.12 14.29 17.26
7.30 11.07 14.53 Jablonec n/N, au. nád., nást. 7 10.10 14.27 17.24
7.33 11.10 14.56 Jablonec n/N, plavecký bazén 10.07 14.24 17.22
7.35 11.13 14.59 Jablonec n/N, Mšeno, škola  10.04 14.21 17.19
7.40 11.18 15.04 Jablonec n/N, sídl. Janovská 10.01 14.18 17.16
7.48 11.26 15.12 Janov n/N, transf.  9.57 14.14 17.12
7.49 11.27 15.13 Janov n/N, hotel Praha 9.56 14.13 17.11
7.51 11.29 15.15 Janov n/N, samoobsluha  9.54 14.11 17.09
7.53 11.31 15.17 Bedřichov, úpravna vody 9.52 14.09 17.07
7.57 11.35 15.21 Bedřichov  9.48 14.05 17.03
7.59 11.37 15.23 Bedřichov, u bowlingu  9.46 14.03 17.01
8.00 11.38 15.24 Bedřichov, Penzion Uko 9.45 14.02 17.00
8.12 11.50 15.36 Janov n/N, ski areál Severák  9.35 13.52 16.50
8.19 11.57 15.40 Janov n/N, Hotel Semerink 9.28 13.45 16.43
8.27 12.05 15.46 Horní Maxov, kostel 9.20 13.37 16.35
8.32 12.10 15.51 Horní Maxov, hotel Maxov 9.15 13.32 16.30
8.37 12.15 15.56 Josefův důl, žel. stanice 9.08 13.25 16.23
8.40 12.18 15.59 Josefův Důl, Antonínov sklárna 9.05 13.22 16.20
8.45 12.23 16.04 Tanvaldský Špičák I, lanovka 9.00 13.15 16.15

Jizerky CARD - JIzerské hory - Nejlepší rodinná dovolená

 

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD.

 

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

 

 

Přílohy

Název Odkaz
Jízdní řád skibusu 18_19 422 kB
Počasí právě teď
Bedřichov 8.5 °C Mlha
čtvrtek
11.1 °C
pátek
15.2 °C
sobota
17.9 °C
Hrabětice 9.2 °C Mlha
čtvrtek
11.5 °C
pátek
15.3 °C
sobota
17.8 °C
Jablonec nad Nisou 8.8 °C Oblačno
čtvrtek
12.3 °C
pátek
14.9 °C
sobota
18.0 °C
Tanvald 9.2 °C Oblačno
čtvrtek
12.4 °C
pátek
15.0 °C
sobota
17.9 °C
úplná předpověď
Kalendář
Září 2020
po út st čt so ne
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
všechny akce