Skibus

Trasa: Jablonec nad Nisou - Janov nad Nisou - Bedřichov - Severák - Hrabětice - Horní Maxov - Josefův Důl - Albrechtice v J/h a zpět.

Skibus bude v provozu pouze při provozu lyžařských areálů.

Jede 25. 12. 2017 - 18. 3. 2018.

 Jízdní řád:

     
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
7.27 11.04 14.50 Jablonec n/N, Pražská 10.47 14.29 17.31
7.30 11.07 14.53 Jablonec n/N, au. nád., nást. 7 10.45 14.27 17.29
< 11.10 14.56 Jablonec n/N, plavecký bazén 10.42 14.24 <
7.35 11.13 14.59 Jablonec n/N, Mšeno, škola  10.39 14.21 17.24
7.40 11.18 15.04 Jablonec n/N, sídl. Janovská 10.36 14.18 17.21
7.48 11.26 15.12 Janov n/N, transf.  10.32 14.14 17.17
7.49 11.27 15.13 Janov n/N, hotel Praha 10.31 14.13 17.16
7.51 11.29 15.15 Janov n/N, samoobsluha  10.29 14.11 17.14
7.53 11.31 15.17 Bedřichov, úpravna vody 10.27 14.09 17.12
7.57 11.35 15.21 Bedřichov  10.23 14.05 17.08
7.59 11.37 15.23 Bedřichov, u bowlingu  10.21 14.03 17.06
8.00 11.38 15.24 Bedřichov, Penzion Uko 10.20 14.02 17.05
8.12 11.50 15.36 Janov n/N, ski areál Severák  10.10 13.52 16.55
8.19 11.57 < Janov n/N, Hotel Semerink 10.03 13.45 16.48
8.27 12.05 15.46 Horní Maxov, kostel 9.55 13.37 16.40
8.32 12.10 15.51 Horní Maxov, hotel Maxov 9.50 13.32 16.35
8.37 12.15 15.56 Josefův důl, žel. stanice 9.43 13.25 16.28
8.40 12.18 15.59 Josefův Důl, Antonínov sklárna 9.40 13.22 16.25
8.45 12.23 16.04 Tanvaldský Špičák I, lanovka 9.35 13.15 16.20

Jizerky CARD - JIzerské hory - Nejlepší rodinná dovolená

 

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD.

 

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

 

 

Přílohy

Název Odkaz
Jízdní řád skibusu 16_17 14 kB
Počasí právě teď
Bedřichov 8.8 °C Slunečno
úterý
17.0 °C
středa
17.7 °C
čtvrtek
17.5 °C
Hrabětice 8.9 °C Slunečno
úterý
16.8 °C
středa
17.6 °C
čtvrtek
17.4 °C
Jablonec nad Nisou 9.2 °C Slunečno
úterý
17.0 °C
středa
17.9 °C
čtvrtek
17.9 °C
Janov nad Nisou 8.9 °C Slunečno
úterý
16.9 °C
středa
17.7 °C
čtvrtek
17.5 °C
Tanvald 9.1 °C Slunečno
úterý
16.5 °C
středa
17.2 °C
čtvrtek
17.2 °C
úplná předpověď
Kalendář
Květen 2018
po út st čt so ne
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
všechny akce