Skibus

Trasa: Jablonec nad Nisou - Janov nad Nisou - Bedřichov - Severák - Hrabětice - Horní Maxov - Josefův Důl - Albrechtice v J/h - Tanvald - Desná v J/h - Albrechtice v J/h a zpět.

Skibus bude v provozu pouze při provozu lyžařských areálů.

Jede 26.12.2016 - 19.3.2017.

 Jízdní řád:

     
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
7.27 11.04 14.50 Jablonec n/N, Pražská 10.47 14.29 17.51
7.30 11.07 14.53 Jablonec n/N, au. nád., nást. 7 10.45 14.27 17.49
< 11.10 14.56 Jablonec n/N, plavecký bazén 10.42 14.24 <
7.35 11.13 14.59 Jablonec n/N, Mšeno, škola  10.39 14.21 17.44
7.40 11.18 15.04 Jablonec n/N, sídl. Janovská 10.36 14.18 17.41
7.48 11.26 15.12 Janov n/N, transf.  10.32 14.14 17.37
7.49 11.27 15.13 Janov n/N, hotel Praha 10.31 14.13 17.36
7.51 11.29 15.15 Janov n/N, samoobsluha  10.29 14.11 17.34
7.57 11.35 15.21 Bedřichov  10.23 14.05 17.28
7.59 11.37 15.23 Bedřichov, u bowlingu  10.21 14.03 17.26
8.00 11.38 15.24 Bedřichov, Penzion Uko 10.20 14.02 17.25
8.12 11.50 15.36 Janov n/N, ski areál Severák  10.10 13.52 17.15
8.19 11.57 < Janov n/N, Hotel Semerink 10.03 13.45 17.08
8.27 12.05 15.46 Horní Maxov, kostel 9.55 13.37 17.00
8.32 12.10 15.51 Horní Maxov, hotel Maxov 9.50 13.32 16.55
8.37 12.15 15.56 Josefův důl, žel. stanice 9.43 13.25 16.48
8.40 12.18 15.59 Josefův Důl, Antonínov sklárna 9.40 13.22 16.45
8.45 12.23 16.04 Tanvaldský Špičák I, lanovka 9.35 13.15 16.40
8.49 12.27   Tanvald, Údolí Kamenice     16.36
8.51 12.29   Smržovka - dolní, u Ráje     16.34
8.55 12.33   Tanvald, centrum     16.31
8.58 12.36   Tanvald, u Sportovní haly     <
9.00 12.38   Tanvald, sídliště     <
9.01 12.39   Tanvald, Hotel Bon     <
9.03 12.41   Tanvald, Pod Špičákem     16.27
< <   Tanvald, Hotel Bon     16.25
< <   Tanvald, sídliště     16.24
< <   Tanvald, u Sportovní haly     16.22
9.07 12.45   Tanvald, Terminál     16.18
9.09 12.47   Desná, střed     16.15
9.12 12.50   Tanvald - Žďár, u Kašparů     16.12
9.15 12.53   Albrechtice J/h, Jizerka     16.09
9.16 12.54   Albrechtice J/h, Penzion Permon     16.08
9.18 12.56   Albrechtice J/h, Špičák II vlek     16.07
9.20 12.58   Tanvaldský Špičák I, lanovka     16.05

Jizerky CARD - JIzerské hory - Nejlepší rodinná dovolená

 

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD B.

 

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

 

 

Přílohy

Název Odkaz
Jízdní řád skibusu 16_17 14 kB
Počasí právě teď
Bedřichov 16.1 °C Déšť
sobota
23.5 °C
neděle
22.1 °C
pondělí
19.6 °C
Hrabětice 15.5 °C Déšť
sobota
23.5 °C
neděle
22.1 °C
pondělí
19.5 °C
Jablonec nad Nisou 16.4 °C Déšť
sobota
24.0 °C
neděle
22.6 °C
pondělí
20.0 °C
Janov nad Nisou 16.2 °C Déšť
sobota
23.6 °C
neděle
22.2 °C
pondělí
19.6 °C
Tanvald 15.6 °C Déšť
sobota
23.4 °C
neděle
22.0 °C
pondělí
19.3 °C
úplná předpověď
Kalendář
Červen 2017
po út st čt so ne
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
všechny akce