Skibus

Trasa: Jablonec nad Nisou - Janov nad Nisou - Bedřichov - Severák - Hrabětice - Horní Maxov - Josefův Důl - Albrechtice v J/h - Tanvald - Desná v J/h - Albrechtice v J/h a zpět.

Skibus bude v provozu pouze při provozu lyžařských areálů.

Jede 26.12.2016 - 19.3.2017.

 Jízdní řád:

     
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
7.27 11.04 14.50 Jablonec n/N, Pražská 10.47 14.29 17.51
7.30 11.07 14.53 Jablonec n/N, au. nád., nást. 7 10.45 14.27 17.49
< 11.10 14.56 Jablonec n/N, plavecký bazén 10.42 14.24 <
7.35 11.13 14.59 Jablonec n/N, Mšeno, škola  10.39 14.21 17.44
7.40 11.18 15.04 Jablonec n/N, sídl. Janovská 10.36 14.18 17.41
7.48 11.26 15.12 Janov n/N, transf.  10.32 14.14 17.37
7.49 11.27 15.13 Janov n/N, hotel Praha 10.31 14.13 17.36
7.51 11.29 15.15 Janov n/N, samoobsluha  10.29 14.11 17.34
7.57 11.35 15.21 Bedřichov  10.23 14.05 17.28
7.59 11.37 15.23 Bedřichov, u bowlingu  10.21 14.03 17.26
8.00 11.38 15.24 Bedřichov, Penzion Uko 10.20 14.02 17.25
8.12 11.50 15.36 Janov n/N, ski areál Severák  10.10 13.52 17.15
8.19 11.57 < Janov n/N, Hotel Semerink 10.03 13.45 17.08
8.27 12.05 15.46 Horní Maxov, kostel 9.55 13.37 17.00
8.32 12.10 15.51 Horní Maxov, hotel Maxov 9.50 13.32 16.55
8.37 12.15 15.56 Josefův důl, žel. stanice 9.43 13.25 16.48
8.40 12.18 15.59 Josefův Důl, Antonínov sklárna 9.40 13.22 16.45
8.45 12.23 16.04 Tanvaldský Špičák I, lanovka 9.35 13.15 16.40
8.49 12.27   Tanvald, Údolí Kamenice     16.36
8.51 12.29   Smržovka - dolní, u Ráje     16.34
8.55 12.33   Tanvald, centrum     16.31
8.58 12.36   Tanvald, u Sportovní haly     <
9.00 12.38   Tanvald, sídliště     <
9.01 12.39   Tanvald, Hotel Bon     <
9.03 12.41   Tanvald, Pod Špičákem     16.27
< <   Tanvald, Hotel Bon     16.25
< <   Tanvald, sídliště     16.24
< <   Tanvald, u Sportovní haly     16.22
9.07 12.45   Tanvald, Terminál     16.18
9.09 12.47   Desná, střed     16.15
9.12 12.50   Tanvald - Žďár, u Kašparů     16.12
9.15 12.53   Albrechtice J/h, Jizerka     16.09
9.16 12.54   Albrechtice J/h, Penzion Permon     16.08
9.18 12.56   Albrechtice J/h, Špičák II vlek     16.07
9.20 12.58   Tanvaldský Špičák I, lanovka     16.05

Jizerky CARD - JIzerské hory - Nejlepší rodinná dovolená

 

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD B.

 

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

 

 

Přílohy

Název Odkaz
Jízdní řád skibusu 16_17 14 kB
Počasí právě teď
Bedřichov 10.3 °C Polojasno
pátek
20.7 °C
sobota
24.4 °C
neděle
22.6 °C
Hrabětice 10.1 °C Polojasno
pátek
20.7 °C
sobota
24.3 °C
neděle
22.5 °C
Jablonec nad Nisou 9.8 °C Polojasno
pátek
21.0 °C
sobota
24.7 °C
neděle
22.9 °C
Janov nad Nisou 10.1 °C Polojasno
pátek
20.8 °C
sobota
24.4 °C
neděle
22.6 °C
Tanvald 9.7 °C Polojasno
pátek
20.7 °C
sobota
24.1 °C
neděle
22.7 °C
úplná předpověď
Kalendář
Srpen 2017
po út st čt so ne
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
všechny akce