Skibus

Trasa: Janov nad Nisou - Bedřichov - Hrabětice - Horní Maxov - Josfův Důl - Albrechtice a zpět

Jede 25.12 - 17.3.2013.

 Jízdní řád:

Jablonec n/N, Pražská  =>  Tanvaldský Špičák, lanovka  => Jablonec n/N, Pražská
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
7.50     Jablonec n/N, Pražská     17.50
7.57     Jablonec n/N, Mšeno, škola      17.43
8.02     Jablonec n/N, sídl. Janovská     17.38
8.10 11.10 15.10 Janov n/N, transf.  10.20 13.30 17.30
8.12 11.12 15.12 Janov n/N, hotel Praha 10.18 13.28 17.28
8.14 11.14 15.14 Janov nN, samoobsluha  10.16 13.26 17.26
8.20 11.20 15.20 Bedřichov  10.10 13.20 17.20
8.22 11.22 15.22 Bedřichov, u bowlingu  10.08 13.18 17.18
8.23 11.23 15.23 Bedřichov, Penzion Uko 10.07 13.17 17.17
8.35 11.35 15.35 Janov n/N, ski areál Severák  9.55 13.05 17.05
8.43 11.43 15.43 Horní Maxov, kostel 9.48 12.57 16.57
8.48 11.48 15.48 Horní Maxov, hotel Maxov 9.43 12.52 16.52
8.53 11.53 15.53 Josefův důl, žel. stanice 9.38 12.47 16.47
8.56 11.56 15.56 Josefův Důl, Antonínov sklárna 9.35 12.44 16.44
9.03 12.03 x Tanvaldský Špičák, lanovka x x x
9.06 12.06 x Albrechtice J/H, Špičák II vlek x x x
9.10 12.10 x Albrechtice J/H, Penzion Permon x 12.35 16.35
9.11 12.11 x Albrechtice J/H, Špičák II vlek x 12.33 16.33
9.15 12.15 16.05 Tanvaldský Špičák, lanovka 9.30 12.30 16.30
         

jizdní řád v PDF

Jizerky CARD - JIzerské hory - Nejlepší rodinná dovolená

 

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD B.

 

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

 

 

Anhang

Titel Hinweis
Jízdní řád skibusu 18_19 422 kB
Aktuelles Wetter
Bedřichov 17.3 °C Schauer
Dienstag
17.4 °C
Mittwoch
14.1 °C
Donnerstag
20.4 °C
Hrabětice 17.3 °C Schauer
Dienstag
17.3 °C
Mittwoch
14.1 °C
Donnerstag
20.4 °C
Jablonec nad Nisou 17.2 °C Schauer
Dienstag
17.3 °C
Mittwoch
14.4 °C
Donnerstag
20.9 °C
Janov nad Nisou 17.1 °C Schauer
Dienstag
17.3 °C
Mittwoch
14.1 °C
Donnerstag
20.5 °C
Tanvald 16.7 °C Schauer
Dienstag
16.7 °C
Mittwoch
14.0 °C
Donnerstag
20.2 °C
Wetterprognose
Events
August 2019
Mo Die Mi Do Fr Sa So
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
alle