Skibus

Trasa: Janov nad Nisou - Bedřichov - Hrabětice - Horní Maxov - Josfův Důl - Albrechtice a zpět

Jede 25.12 - 17.3.2013.

 Jízdní řád:

Jablonec n/N, Pražská  =>  Tanvaldský Špičák, lanovka  => Jablonec n/N, Pražská
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
7.50     Jablonec n/N, Pražská     17.50
7.57     Jablonec n/N, Mšeno, škola      17.43
8.02     Jablonec n/N, sídl. Janovská     17.38
8.10 11.10 15.10 Janov n/N, transf.  10.20 13.30 17.30
8.12 11.12 15.12 Janov n/N, hotel Praha 10.18 13.28 17.28
8.14 11.14 15.14 Janov nN, samoobsluha  10.16 13.26 17.26
8.20 11.20 15.20 Bedřichov  10.10 13.20 17.20
8.22 11.22 15.22 Bedřichov, u bowlingu  10.08 13.18 17.18
8.23 11.23 15.23 Bedřichov, Penzion Uko 10.07 13.17 17.17
8.35 11.35 15.35 Janov n/N, ski areál Severák  9.55 13.05 17.05
8.43 11.43 15.43 Horní Maxov, kostel 9.48 12.57 16.57
8.48 11.48 15.48 Horní Maxov, hotel Maxov 9.43 12.52 16.52
8.53 11.53 15.53 Josefův důl, žel. stanice 9.38 12.47 16.47
8.56 11.56 15.56 Josefův Důl, Antonínov sklárna 9.35 12.44 16.44
9.03 12.03 x Tanvaldský Špičák, lanovka x x x
9.06 12.06 x Albrechtice J/H, Špičák II vlek x x x
9.10 12.10 x Albrechtice J/H, Penzion Permon x 12.35 16.35
9.11 12.11 x Albrechtice J/H, Špičák II vlek x 12.33 16.33
9.15 12.15 16.05 Tanvaldský Špičák, lanovka 9.30 12.30 16.30
         

jizdní řád v PDF

Jizerky CARD - JIzerské hory - Nejlepší rodinná dovolená

 

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD B.

 

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

 

 

Anhang

Titel Hinweis
Jízdní řád skibusu 18_19 422 kB
Aktuelles Wetter
Events
März 2021
Mo Die Mi Do Fr Sa So
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
alle