Milka Funpark 2013

12.01.2013

Troufněte si letos užít hory s jemností. Oblíbená zábava, chvíle čokoládových chutí a nezbytný odpočinek na české a slovenské hory přináší Milka a její MILKA FUNPARK - víkendový program plný zimní zábavy pro děti i dospělé. Nejjemnější zimní jízda začíná u nás.

A co vás čeká v Milka Funparku?

Spousta netradičních atrakcí, dárků, ale i občerstvení plné energie... Když chcete vyzkoušet něco nového, když se vám zrovna nechce stát dlouhou frontu u vleku, když si chcete odpočinout nebo se třeba jen trochu zahřát...

Milka skútr

Troufni si na extrémní jízdu na dětském motorovém skútru. Alpsky vyladěný motor, sportovní tvary a závodní trať - to je kombinace, která uchvátí každého malého závodníka. Lyže a snowboard nechte doma, letos jezdíme na skútru!

Miniboard park

Potrénuj „jump na pořádným skoku a „railuj na hraně U-rampy. Vysněné triky zažiješ s mega cool Milkaboarďáky a ničeho nebudeš litovat. Tady totiž hrozí pouze jemné přistání.

FIS akademie

Protože všichni chceme přežít zimu ve zdraví, a to i na sjezdovce, připravili jsme zábavnou stezku, kde se dozvíš, jak se správně na sjezdovce chovat.

Koulomet

Hit každé sezony - obří prak, kterým na velkou vzdálenost sestřeluješ bandasky.

Milkádo

Vyzkoušej si mikádo v XXL velikosti. Vytáhni co největší počet barevných tyček, aniž bys pohnul ostatními!

Fotostěna

Jedinečná vzpomínka na zážitky z Milka Funparku. Nech se jemně popostrčit kravičkou a my tě s fantazií hor vyfotíme. Své originální fotky pak hledej zde ve fotogalerii.

Přetahovák

Zbylo v Tobě po výkonech na sjezdovce ještě trochu síly? Dokaž to při přetahování gumového lana.

Magické brýle

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. V Milka Funparku Ti zapůjčíme lyžařské brýle, které změří Tvou aktuální rychlost, délku ujeté trati či převýšení. Veškeré tyto informace uvidíš okamžitě na vnitřním skle brýlí.

Kraví kulečník

Zábavná hra pro nejmenší děti i rodiče. Kdo z vás dostane krávu rychleji do stáje?

Fotbálek

Není nad klasiku pro pány kluky... Ale věřte, že i holky mají tah na branku!

Půjčovna snowboardů a výuka snowboardingu

Ještě jsi to nezkusil? Naši prověření instruktoři Ti poradí co a jak. Samozřejmě zapůjčení výbavy a dobrou radu k tomu dostaneš u nás zcela zdarma! Jemně do toho!

Relax zóna

Odpočinek? Musí být! Přijď se na chvíli uvelebit na naše pohodlná lehátka a zahřát se horkým nápojem. Určitě Ti přijde vhod čokoládový nápoj Milka, rodičům káva Jacobs Krönung, nebo si dej třeba čaj.

Dárky

Z Milka Funparku rozhodně neodejdeš s prázdnou! Zasoutěžíš si s námi o atraktivní Milka dárky, které Ti bude každý závidět.
 
 
A věříme, že si každý z vás určitě rád smlsne na kousku čokolády Milka.
 
Už se těšíš? My na Tebe taky a moc!
 
Váš Milkafunpark team
Počasí právě teď
Kalendář
Srpen 2022
po út st čt so ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
všechny akce